Kancelaria Prawna Szczecin: prawo karne i sprawy karne

PRAWO KARNE

Prawo karne – skutecznie rozwiążemy Twoją sprawę karną…

Otrzymałeś wezwanie na policję? Postawiono wobec Ciebie zarzut popełnienia przestępstwa lub wykroczenia? Zostałeś wezwany na przesłuchanie lub obawiasz się pozbawienia wolności? 

Skorzystaj z pomocy doświadczonych radców prawnych!

Padłeś ofiarą przestępstwa i chcesz dochodzić sprawiedliwości? Pomożemy Ci skazać osobę, która dopuściła się wobec Ciebie czynu zabronionego!

Nasza Kancelaria świadczy usługi związane zarówno z obroną oskarżonego, jak i reprezentacją pokrzywdzonego. Sprawy karne są dla nas codziennością. Posiadamy doświadczenie w reprezentacji sądowej, składaniu wniosków, zażaleń i apelacji.

Kancelaria Prawna Szczecin: prawo karne, sprawy karne

Prawo karne: Dbamy o respektowanie Twoich praw!

Doświadczeni radcowie prawni opracują dla Ciebie taktykę oraz linię obrony. Możesz na nas liczyć zarówno w Szczecinie, jak i całej Polsce. Zajmujemy się reprezentacją sądową, opracowywaniem treści składanych wniosków, udzielaniem porad prawnych oraz wnoszeniem wniosków dowodowych. W imieniu Klienta zwracamy się także do sądu z prośbą o udostępnienie akt postępowania.

Jeśli szukasz prawnika odznaczającego się najwyższym profesjonalizmem i chcesz mieć pewność, że skutecznie zatroszczy się on o zabezpieczenie Twoich interesów – zadzwoń do naszej Kancelarii i umów się na spotkanie – pomożemy Ci w każdej sytuacji!

Jak radca prawny może Ci pomóc?

Prawnik naszej Kancelarii, występujący jako obrońca oskarżonego bądź pełnomocnik procesowy pokrzywdzonego oferuje swoją pomoc na każdym etapie postępowania zapewniając m.in.:

👉 kontakt z klientem,

👉 opracowywanie linii obrony,

👉 reprezentacja sądowa,

👉 wnoszenie uwag do opinii biegłych,

👉 przygotowywanie apelacji/odpowiedzi na akt oskarżenia,

👉 zgłaszanie wniosków o odroczenie bądź przerwę w wykonaniu kary,

👉 uczestnictwo w postępowaniu przygotowawczym, obejmującym prowadzenie spraw karnych na etapie postępowania przygotowawczego; uczestniczenie w czynnościach osoby zatrzymanej; udział w postępowaniu jako obrońca; reprezentowanie interesów osoby pokrzywdzonej,

👉 uczestnictwo w postępowaniu sądowym, obejmującym obronę oskarżonego bądź reprezentowanie oskarżyciela posiłkowego i prywatnego.

Masz pytania?