Kancelaria Prawna Szczecin: cudzoziemcy

CUDZOZIEMCY

Jesteś cudzoziemcem? Chętnie rozwiążemy Twój problem prawny…

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych na rzecz obcokrajowców. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie prawa imigracyjnego, a także w sprawach związanych z pobytem czasowym i stałym na terenie Polski.

Nasi prawnicy pomogą Ci w uzyskaniu wizy, zezwolenia na pracę, a także w procesie ubiegania się o status uchodźcy. Służymy również pomocą prawną w sprawach związanych z przedłużeniem pobytu, zmianą celu pobytu oraz w przypadku odmowy wydania wizy lub zezwolenia na pobyt.

Kancelaria Prawna Szczecin: cudzoziemcy pomoc prawna Szczecin

Jeśli wydano w stosunku do Ciebie decyzję zobowiązującą do powrotu do swojego kraju (deportacja) lub zakazującą wjazdu do Polski, możesz się od niej odwołać do Szefa Urzędu do spraw cudzoziemców – pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności.

Nasze doświadczenie na polu obsługi prawnej cudzoziemców zapewni Ci niezbędną pomoc w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych czy karnych. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc zrozumieć polskie prawo i zapewnić Ci niezbędną pomoc prawna w codziennym życiu w Szczecinie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w załatwieniu formalności związanych z legalnym pobytem na terenie Polski, skontaktuj się z nami. Nasi prawnicy udzielą Ci pomocy w każdej sprawie związanej z prawem imigracyjnym i obywatelstwem.

Specjalizujemy się w szczególnie trudnych sprawach, w tym związanych z:

  • 👉 uzyskaniem obywatelstwa polskiego
  • 👉 uzyskaniem Karty Polaka
  • 👉 legalizacją małżeństw
  • 👉 małżeństwem przez pełnomocnika
  • 👉 uzyskaniem pozwolenie na pobyt tymczasowy i stały
  • 👉 uzyskaniem zezwolenia na pracę lub jej zmianę
  • 👉 cofnięciem pozwolenia o pracę
  • 👉 zatrzymaniem przez Straż Graniczną
  • 👉 założeniem firmy w Polsce
  • 👉 ochroną praw pracowniczych

Nasze doświadczenie na polu obsługi prawnej cudzoziemców zapewni Ci niezbędną pomoc w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych czy karnych. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc zrozumieć polskie prawo i zapewnić Ci niezbędną pomoc prawną w codziennym życiu w Szczecinie i nie tylko.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w załatwieniu formalności związanych z legalnym pobytem na terenie Polski, skontaktuj się z nami. Nasi radcy prawni udzielą Ci pomocy w każdej sprawie związanej z prawem imigracyjnym i obywatelstwem.

Zatrudniasz lub chcesz zatrudnić obcokrajowców? Jesteśmy do Twojej dyspozycji…

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obszarze prawa pracy i świadczy kompleksowe usługi związane z zatrudnieniem cudzoziemców w Szczecinie. Oferujemy kompleksowe wsparcie w procedurze i spełnieniu warunków zatrudnienia. Przeanalizujemy dokumenty i przygotujemy niezbędne wnioski. Jeżeli będziesz potrzebował profesjonalnej reprezentacji przed wszelkimi instytucjami… skontaktuj się z nami po więcej szczegółów lub umów się na konsultację.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy. Nasi radcowie prawni dopasują ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalną obsługę.

Uchwałą Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie z dnia 4.12.2018r., zostałem wpisany na listę radców prawnych uprawnionych do udzielania bezpłatnej pomocy prawnej w ramach Urzędu do Spraw Cudzoziemców – zachęcam do kontaktu, radca prawny Kamil Zieliński.

Masz pytania?