Kancelaria Prawna Szczecin: pomoc prawna w zakresie kredytów oprocentowanych WIBORem

KREDYTY WIBOR

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw związanych z wadliwością kredytów oprocentowanych WIBORem. 

WIBOR- to wskaźnik referencyjny, który stanowi obok marży banku drugi składnik zmiennoprocentowych kredytów, zatem wpływa na zmianę wysokości rat kredytowych i konieczne jest zrozumienie w jaki sposób wpływa na sytuację kredytobiorcy.

Kredyty złotówkowe WIBOR - Kancelaria Prawna Szczecin

Spór dotyczący legalności jego stosowania jest całkiem nowy z uwagi na dynamiczny i niespodziewany wzrost wartości tego wskaźnika referencyjnego zwłaszcza w roku 2022. Z tego względu nasza Kancelaria, która nie tylko ma doświadczenie w prowadzeniu spraw o odWIBORowianie kredytu, a także ma już na swoim koncie wygrany proces, należy do nielicznych zajmujących się tą problematyką.

Dzięki doświadczeniu w reprezentacji Klientów, którzy zawarli umowy kredytów z WIBORem wiemy na co należy zwrócić uwagę, aby skutecznie udowodnić przed sądem nieskuteczność oparcia oprocentowania umowy kredytu na tym właśnie wskaźniku. Doskonale rozumiemy jak ważne jest także zasięgnięcie opinii niezależnych instytucji, jak np. Rzecznika Finansowego. W tym zakresie nieoceniona jest praktyczna wiedza zdobyty przy prowadzeniu sporów o kredyty frankowe, którą w odpowiednim zakresie przekładamy na kredyty z WIBORem.

Wynikiem działań naszych Specjalistów są przede wszystkich wywalczone/wypracowane dla naszych Klientów przychylne wyroki, które pozwalają na zmniejszenie rat kredytu o wskaźnik WIBOR, a także uzyskanie od banku rat odsetkowych za wcześniejszy okres, gdy raty obejmowały wskaźnik WIBOR.

Przykład prowadzonej sprawy Naszych Klientów dotyczy zmniejszenia wysokości rat kredytu aż o 1500 zł!!!

Kredytobiorco, nie zwlekaj, jeśli w swojej umowie kredytu znalazłeś odniesienie do WIBOR-u, skonsultuj się z naszymi radcami prawnymi, którzy pomogą odwiborować Twój kredyt.

Dzięki naszym usługom Klienci mogą liczyć na rzetelne wsparcie w walce o sprawiedliwe i korzystniejsze warunki kredytowe!

Masz pytania?