Kancelaria Prawna Szczecin: analiza i unieważnienie kredytów frankowych

KREDYTY FRANKOWE CHF

Profesjonalnie pomagamy kredytobiorcom w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych lub denominowanych do walut obcych. Od lat reprezentujemy naszych Klientów posiadających kredyty frankowe CHF w sporze z bankami. 

Analizujemy i przygotowujemy pozwy przeciwko nieuczciwym praktykom i umowom kredytowym. Kompleksowo wspieramy pokrzywdzonych przez nieuczciwe umowy bankowe zawierane przy kredytach frankowych.

Nasi wyspecjalizowani prawnicy zweryfikują Twoją umowę kredytową oraz wyliczą wysokość roszczeń. Prowadzimy postępowania sądowe na terenie całej Polski dążąc do orzeczenia o nieważności zawartych umów kredytowych bądź do usunięcia z ich treści niedozwolonych klauzul indeksacyjnych.

Kancelaria Prawna Szczecin: kredyty frankowe CHF Szczecin

Zaciągnąłeś niekorzystny dla siebie kredyt? Pomożemy Ci ze wszystkimi formalnościami:

  • 👉 Poprowadzimy postępowanie reklamacyjne przed bankiem udzielającym kredyt w CHF
  • 👉 Uzyskamy stanowisko rzecznika finansowego, które jest niezwykle pomocne podczas procesu
  • 👉 Ustalimy wysokość Twojego roszczeń
  • 👉 Złożymy profesjonalnie przygotowany pozew i poprowadzimy Twoją sprawę we wszystkich instancjach
  • 👉 Oferujemy atrakcyjne rozliczenie mieszane: ryczałtowo-prowizyjne

Dotychczas wygrane sprawy pozwoliły nam zyskać doświadczenie oraz wiedzę na temat działania banków. Stosowanych mechanizmów i sposobów konstruowania umów kredytowych indeksowanych lub denominowanych w CHF. Wiemy gdzie szukać uchybień i jak wykorzystać niedozwolone klauzule na Twoją korzyść. Dzięki temu nasi radcowie prawni są tak piekielnie skuteczni i zaprawieni w boju z bankami. Rozwijamy się i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki temu, jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie postępowania w walce z bankami.  

Mechanizm konstruowania umów kredytowych we franku szwajcarskim jest zawiły i wymaga ogromnej wiedzy – nie tylko prawniczej – aby skutecznie zakończyć sprawę przeciwko bankom. Dlatego nasi prawnicy zawsze konsultują się z ekspertami finansowymi lub innych dziedzin, jeżeli tylko wymaga tego Twoja sprawa. Szczególnie posiłkujemy się opiniami niezależnych instytucji, w tym opinią Rzecznika Finansowego. Pozwala nam to rzetelnie określić wysokość Twoich roszczeń i osiągnąć korzystny wyrok sądowy. 

Jeżeli posiadasz kredyt frankowy i chciałbyś zmienić swoją sytuację finansową… skontaktuj się z nasza kancelarią prawną w Szczecinie. Chętnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytu w CHF i zaproponujemy rozwiązanie. W tym się specjalizujemy i chętnie poprowadzimy Twoją sprawę (prowadzimy sprawy w całej Polsce), aż do pozytywnego roztrzygnięcia w sądzie. Będziemy Ci towarzyszyli na każdym etapie sprawy, w każdej instancji, jak i bieżącym doradztwie. 

W sprawach frankowych, kluczem do sukcesu jest profesjonalna analiza umowy, postępowanie reklamacyjne przed bankiem, skutecznie przygotowany pozew i wreszcie reprezentacja w sądzie. Nie wydarzy się to z przypadkowym prawnikiem, tak jak nie naprawisz elektroniki u mechanika, który z reguły wymienia olej w autach. Do tego potrzebny jest specjalista

Doświadczenie, wiedza, a przede wszystkim praktyka w prowadzeniu spraw umów kredytów w CHF jest tym, co nas wyróżnia. Skuteczność (dotychczas 100%) jest miarą sukcesu i zadowolenia naszych klientów z prowadzonych przez nas spraw frankowych. Od lat kompleksowo wspieramy pokrzywdzonych przez nieuczciwe umowy bankowe i przeprowadzamy przez skomplikowany proces batalii sądowej. 

Terminy przedawnienia zostały skrócone, ale w przypadku umów kredytu frankowego, których raty zostały spłacone przed dniem wejścia w życie nowelizacji kodeksu cywilnego – istnieje szansa na odzyskanie nadpłaconych rat nie starszych niż 10 lat!

Umów się z naszym radcą prawnym specjalizującym się w sprawach związanych z kredytami frankowymi i dowiedz się jakie rozwiązanie byłoby najkorzystniejsze w Twojej sytuacji…

Masz pytania?