PRAWO KARNE

Sprawy karne – Kancelaria Prawna Szczecin

Otrzymałeś wezwanie na policję? Postawiono wobec Ciebie zarzut popełnienia przestępstwa lub wykroczenia? Zostałeś wezwany na przesłuchanie lub obawiasz się pozbawienia wolności? Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych radców prawnych!

Padłeś ofiarą przestępstwa i chcesz dochodzić sprawiedliwości? Pomożemy Ci skazać osobę, która dopuściła się wobec Ciebie czynu zabronionego!

Nasza Kancelaria świadczy usługi związane zarówno z obroną oskarżonego, jak i reprezentacją pokrzywdzonego. Sprawy karne są dla nas codziennością. Posiadamy doświadczenie w reprezentacji sądowej, składaniu wniosków, zażaleń i apelacji.

Dbamy o respektowanie Twoich praw!

Wykwalifikowani prawnicy pracujący w Kancelarii Prawnej Kamila Zielińskiego specjalnie dla Ciebie opracują taktykę procesową oraz linię obrony. Świadczymy pomoc prawną dla Klientów ze Szczecina i nie tylko. Wiemy, że każda sprawa karna jest indywidualna oraz niepowtarzalna – zajmujemy się reprezentacją sądową, opracowywaniem treści składanych wniosków, udzielaniem porad prawnych oraz wnoszeniem wniosków dowodowych. W imieniu Klienta zwracamy się także do sądu z prośbą o udostępnienie akt postępowania.

Jeśli szukasz prawnika odznaczającego się najwyższym profesjonalizmem i chcesz mieć pewność, że skutecznie zatroszczy się on o zabezpieczenie Twoich interesów – zadzwoń do naszej Kancelarii i umów się na spotkanie – pomożemy Ci w każdej sytuacji!

Jak radca prawny może Ci pomóc?

Prawnik naszej Kancelarii, występujący jako obrońca oskarżonego bądź pełnomocnik procesowy pokrzywdzonego oferuje swoją pomoc na każdym etapie postępowania zapewniając m.in.:

  • kontakt z klientem,
  • opracowywanie linii obrony,
  • reprezentacja sądowa,
  • wnoszenie uwag do opinii biegłych,
  • przygotowywanie apelacji/odpowiedzi na akt oskarżenia,
  • zgłaszanie wniosków o odroczenie bądź przerwę w wykonaniu kary,
  • uczestnictwo w postępowaniu przygotowawczym, obejmującym prowadzenie spraw karnych na etapie postępowania przygotowawczego; uczestniczenie w czynnościach osoby zatrzymanej; udział w postępowaniu jako obrońca; reprezentowanie interesów osoby pokrzywdzonej,
  • uczestnictwo w postępowaniu sądowym, obejmującym obronę oskarżonego bądź reprezentowanie oskarżyciela posiłkowego i prywatnego.

Masz pytania?